Një nga aktoret më të bukura në botë rikthehet në skenë pas 10 vjetësh - Bota Sot
Një nga aktoret më të bukura në botë rikthehet në skenë pas 10 vjetësh

Mediale Vip

Një nga aktoret më të bukura në botë rikthehet në skenë pas 10 vjetësh

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 15:19
Mandy Moore

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Mandy Moore ka lansuar një këngë të re pas dhjetë vjetësh.

Këngëtarja bëri edhe video-klipin e "When I Wasn't Watching", ku në kuadrot kryesore të tij shfaqet vetëm ajo.

Kënga e zhanrit pop u shfaq në publik më 16 shtator.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...