Ronela Hajati publikon me videoklip këngën “MVP” - Bota Sot
Ronela Hajati publikon me videoklip këngën “MVP”

Mediale Vip

Ronela Hajati publikon me videoklip këngën “MVP”

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 18:35
Ronela Hajati

Ronela Hajati sapo ka publikuar këngën e saj të re.

Ronela Hajati ka publikuar këngën e re me titull “MVP”, të cilës ia bashkëngjiti edhe videoklipin.

Për tekstin dhe melodinë e kësaj kënge u kujdes vetë këngëtarja, muzikën e bëri “Tull Production”, kurse videoklipi u punua nga “Sebastian Production”.

Për këtë këngë, Ronela thotë “Kjo kenge eshte per qejf, atehere kur mendon se dhe nese ke problemet me te medha,do egzistoje gjithmone nje qoshe ku mund te kercesh! Ju dua!”.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Ronela, me titull “MVP”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...