Petra Nemcova në pritje për t’u bërë nënë - Bota Sot
Petra Nemcova në pritje për t’u bërë nënë

Mediale Vip

Petra Nemcova në pritje për t’u bërë nënë

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 19:36
Petra Nemcova dhe Benjamin Larretche

Petra Nemcova do të bëhet nënë.

Modelja 40 vjeçare, njoftoi se ajo dhe bashkëshorti i saj Benjamin Larretche, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Petra zbuloi lajmin e shtatzënisë në Instagram me një fotografi ku shihej barku i saj i rrumbullakosur.

Image

Kthehemi në gusht kur modelja çeke zbuloi se ajo dhe Ben u martuan në një ceremoni private në Arizona.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...