Mc Kresha publikon këngën e re - Bota Sot
Mc Kresha publikon këngën e re

Mediale Vip

Mc Kresha publikon këngën e re

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 20:05

Mc Kresha është reperi më i dashur për publikun.

Ai publikoi këngën më të re të titulluar “Engime”, në bashkëpunim me Art Abazin.

Teksin e këngës e shkruan Fifi, Art Abazi, Mc Kresha dhe Gent Myftaraj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...