Trashëgon gjenet e nënës së ndjerë: Njihuni me vajzën e Anne Nicole Smith - Bota Sot
Trashëgon gjenet e nënës së ndjerë: Njihuni me vajzën e Anne Nicole Smith

Mediale Vip

Trashëgon gjenet e nënës së ndjerë: Njihuni me vajzën e Anne Nicole Smith

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 17:19
Anna Nicole Smith

Anna Nicole Smith ishte një nga ‘lepujt’ më të famshëm të ‘Playboy’, dhe vdiq 12 vjet më parë pasi ishte mbidozuar me drogë.

Vajza e saj Dannielynn ishte vetëm një vjeç në atë kohë, dhe tash për të përkujdeset babai i saj, Larry. Por ajo që sigurisht nuk mund të kalojë pa u vënë re është se sa kjo 13-vjeçare ngjason me nënën e saj e famshme.

Edhe pse nuk e mban mend nënën e saj Dannielynn ruan fotografitë, posterët dhe veshjet e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...