Robert Berisha ‘thumbon’ artistët që nuk këndojnë ‘live’ - Bota Sot
Robert Berisha ‘thumbon’ artistët që nuk këndojnë ‘live’

Mediale Vip

Robert Berisha ‘thumbon’ artistët që nuk këndojnë ‘live’

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 13:41
Robert Berisha

Robert Berisha i ka ‘thumbuar’ kolegët e tij këngëtarë.

Muzikanti dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha, nëpërmjet një postimi të fundit në Instastory ka lënë të kuptohet se po i ‘thumbon’ këngëtarët që nuk performojnë ‘live’.

“Këngëtarët ‘playback’ nuk kanë probleme të tilla”, ka shkruar ai derisa në imazhet e postuara shihen rrobat e tij të lagura nga djersët.

Image

Ai nuk ka specifikuar ndonjë emër mirëpo la të kuptohet se fjala është për disa prej artistëve të njohur shqiptarë.

Roberti ndër të tjera po e shijon suksesin e tij në muzikë e sa i përket jetës private është një prej emrave më të komentuar të momentit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...