Gjiko gjuan me revole për vëllain - Bota Sot
Gjiko gjuan me revole për vëllain

Mediale Vip

Gjiko gjuan me revole për vëllain

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 18:30
Gjiko
Gjiko shkel ligjin.

Gjuajtja me armë është bërë zakon në ahengjet e familjeve shqiptare, traditën po e vazhdojnë edhe familja Gjikolli.

Dje Arbëri dhe Blerina lidhën martesë dhe gjatë dasmës reperi Gjiko ka shkrepur me armë.

Madje këtë video e ka publikuar edhe në llogarinë e tij në Instagram, ku në mbishkrimin e lënë ka uruar vëllain për martesë. 

Image


 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...