Linda Halimi sfidon ndjekësit, fituesve u jep 1000 dollarë - Bota Sot
Linda Halimi sfidon ndjekësit, fituesve u jep 1000 dollarë

Mediale Vip

Linda Halimi sfidon ndjekësit, fituesve u jep 1000 dollarë

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 08:33
Linda Halimi

Linda Halimi është rikthyer pas një pauze të gjatë.

Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi, pas një pauze të gjatë në skenë u rikthye me këngën “Want my love”, me të cilën edhe po konkurron në festivalin e këngës “Kënga Magjike”.

Por së fundmi, këngëtarja duket se po kërkon këcimtarë të zotë të cilët do t’i paguajë mjaft mirë.

“Dua të shoh pak kreativititet, valltarët më të mirë që vallëzojnë “Want my love”, këngëtarin më të mirë … dhe më i pëlqyeri ose më i komentuari do të fitojë 500 dollarë, dy fitues, gjithsej 1000 dollarë”, ka shkruar ajo pranë postimit në Instagram.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...