Dafina Zeqiri transformohet sërish, shikojeni si duket - Bota Sot
Dafina Zeqiri transformohet sërish, shikojeni si duket

Mediale Vip

Dafina Zeqiri transformohet sërish, shikojeni si duket

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 14:27
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri pa mëdyshje mund të quhet kameleon, pasi shumë shpesh ndryshon pamjen.

Dafina Zeqiri muaj më parë befasoi të gjithë, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht.

Por, ajo nuk e ka problem edhe të shfaqet shumë shpesh me paruke dhe duket krejtësisht ndryshe.

Image

Së fundi, ajo publikoi fotografi nga vetura, në të cilën shihet me një paruke të bardhë dhe dukej shumë bukur.

Kujtojmë se Dafina Zeqiri është aktive me koncerte dhe po punon rreth këngëve të reja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...