Blogerja Rita Saraçi lanson koleksionin e ri vjeshtë-dimër - Bota Sot
Blogerja Rita Saraçi lanson koleksionin e ri vjeshtë-dimër

Mediale Vip

Blogerja Rita Saraçi lanson koleksionin e ri vjeshtë-dimër

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 19:22
Foto

Deri tash nga Rita kemi pa koleksione të ndryshme, ndërsa ky është i veçantë pasi që siç shpjegon Rita, fustanet mund të vishen në dy mënyra, dhe po ashtu mund të shërbejnë për ndonjë rast për ditën apo natën.

Blogerja Rita Saraçi para disa muajsh është radhitur në mesin e pesë blogereve më të mira që duhet ndjekur sipas gazetës prestigjioze në Spanjë – El Pais.

Për të blerë koleksionin, vizitoni dyqanin FAR by RITA SARACI në Qender të Prishtines dhe përmes Instagram (ritasaraci) dhe Facebook.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat