Kylie Jenner dëshironte një fëmijë të dytë me Travis Scott para ndarjes së tyre

Mediale Vip

Kylie Jenner dëshironte një fëmijë të dytë me Travis Scott para ndarjes së tyre

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 21:38
Kylie Jenner dhe Travis Scott

Kylie Jenner dhe Travis Scott me sa duket nuk u takuan ‘sy më sy’ para ndarjes së tyre përfundimtare. Një burim tregon për Us Weekly se mogulja e bukurisë “dëshironte të kishte një fëmijë të dytë” dhe reperi “jo”.

Megjithëse dyshja”ka shumë gjasë të kthehen së bashku”, pyetja nëse do t’i japin vajzës së tyre Stormi, 20 muajshe, një motër apo vëlla nuk është e vetmja pikë diskutimi.

“Është për t’u habitur që ata shpërthyen kështu”, shton burimi, duke iu referuar Jenner, 22 vjeçe, që thuhet se u përball me Scott, 28 vjeç, në lidhje me provat e pabesisë në shkurt, kur ajo e shikoi telefonin e tij.

Burimi shton se Kylie dhe Travis janë të ndryshëm në çështje të tjera, “Ata janë shumë, shumë të dashuruar, por ajo është 22 vjeçe, dhe e gjithë jeta e saj është Stormi, biznesi dhe familja e saj. Ajo nuk do që të jetë një grua normale e reperit. Ajo zakonisht shkon në shtrat herët. Ata kanë mënyra të ndryshme jetese”.

Us konfirmoi në fillim të këtij muaji se çifti – i cili nisi lidhjen në prill të vitit 2017- të po merrte një pushim nga marrëdhënia e tyre. “Kylie dhe Travis kanë qenë të fikur në kohë të ndryshme gjatë marrëdhënies së tyre”, tha një burim për Us të nesërmen. “Kylie ende e do Travisin dhe kjo nuk konsiderohet një ndarje e plotë për asnjërin prej tyre”.

“Ai po kalonte shumë kohë në shtëpinë e tij në Beverly Hills, dhe ajo po qëndronte në Calabasas, kështu që nuk shumë raste nuk ishin së bashku. Kjo nuk është një marrëdhënie tradicionale, por ata kanë qenë shumë të dashuruar”.

Që atëherë, burime të shumta thanë se Jenner dhe Scott nuk u ndanë për shkak të pabesisë. “Thashethemet për mashtrime janë plotësisht të rreme dhe shtypi duhet të tregojë të vërtetën në vend të spekulimeve”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat