Miley Cyrus publikon foto nga banjo me të dashurin e ri - Bota Sot
Miley Cyrus publikon foto nga banjo me të dashurin e ri

Mediale Vip

Miley Cyrus publikon foto nga banjo me të dashurin e ri

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 21:39
Miley Cyrus

Miley Cyrus ka dalur nga spitali.

Miley Cyrus së fundi ka bërë të ditur që është sëmurë, andaj është shtrirë në spital për tu shëruar.

Por, me postimin e fundit, ajo bëri të ditur që është larguar nga spitali dhe gjendja e saj shëndetësore është e mirë.

Këngëtarja publikoi fotografi të realizuar në banjo, ku u shfaq në përqafim të të dashurit të ri.

“Ajo ia doli, u kthye në shtëpi. Duke u shëruar nga operacioni”, ka shkruar ajo.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...