E ngacmon ndonjëri prej tyre? Lei Kraja flet hapur për futbollistët - Bota Sot
E ngacmon ndonjëri prej tyre? Lei Kraja flet hapur për futbollistët

Mediale Vip

E ngacmon ndonjëri prej tyre? Lei Kraja flet hapur për futbollistët

Më: 21 tetor 2019 Në ora: 14:45
Moderatorja sportive, Lei Kraja

Lei Kraja ka treguar hapur nëse e ngacmojnë futbollistët.

Moderatorja sportive, Lei Kraja, është një nga femrat më të komentuara në showbizi-n shqiptar. Ajo tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet që bën në rrjetet sociale apo edhe me deklaratat e ndryshme që bën në intervista.

Së fundmi, Lei ka folur rreth meshkujve që e ngacmojnë dhe ka treguar nëse do të bëhej gruaja e një futbollisti.

Image

“Gjithmonë kam thënë me veten se, nëse do të kisha një burrë futbollist, gjëja e parë që do të ndryshoja është harxhimi. Shikoj që shumë i shpërdorojnë paratë. Për mendimin tim, paratë duhen investuar. Dhe mendoj, jo për luksin, por për biznes. Një futbollist duhet të jetë shumë smart dhe të mendojë për afatgjatë. (Qesh) Po besoj, shpeshherë ka të bëjë edhe me femrën që ka në krah (shaka)”, ka thënë moderatorja seksi e sportit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat