Kendall uron Kim Kardashian për ditëlindje me disa foto të pa publikuara më parë - Bota Sot
Kendall uron Kim Kardashian për ditëlindje me disa foto të pa publikuara më parë

Mediale Vip

Kendall uron Kim Kardashian për ditëlindje me disa foto të pa publikuara më parë

Më: 21 tetor 2019 Në ora: 17:37
Kim Kardashian

Sot Kim Kardashian feston ditëlindjen e saj.

Kim Kardashian një prej emrave më të përmendur në mbarë botën feston ditëlindjen e 39-të dhe për këtë ditë asaj nuk i kanë munguar urimet.

Së fundmi ishte Kendall ajo që uroi yllin televiziv për 39 vjetorin e lindjes.

Ajo shkroi “Urime ditëlindja motër” në imazhet e ndara të cilat i përkasin viteve të adoleshencës së Kimit e cila shihet duke mbajtur në duar motrën e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat