Demi Moore priti kaq gjatë për biografinë dhe arsyeja lidhet me vajzat e saj! - Bota Sot
Demi Moore priti kaq gjatë për biografinë dhe arsyeja lidhet me vajzat e saj!

Mediale Vip

Demi Moore priti kaq gjatë për biografinë dhe arsyeja lidhet me vajzat e saj!

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 14:24
Demi Moore me vajzat e saja

Demi Moore ka zbuluar se ajo ka pritur kaq gjatë për të publikuar biografinë rrënqethëse të jetës së saj dhe këtë e ka bërë jo pa shkak.

Duke folur në një intervistë të fundit për Present Company, 56-vjeçarja ka treguar se ajo e mori vendimin për të pritur kaq gjatë për të mbrjtur vajzat e saj, të cilat më herët ishin shumë të reja për t’u ekspozuar në përmbajtjen e librit të saj.

Moore, në kujtimin e saj “Inside Out”, tha se ajo pinte dhe përdori shumë kokainë në të 20-at e saj, përpara se të shtrohet në nnjë klinikë rehabilitimi në mes të 1980-ave.

Image

Ajo rrëfeu gjithashtu se kishte pasur një abort gjatë martesës së saj 2005-2011 me Ashton Kutcher.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat