Ja sa vota mori Geta Beqa - Bota Sot
Ja sa vota mori Geta Beqa

Mediale Vip

Ja sa vota mori Geta Beqa

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 21:04
Geta Beqa

Në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 6 tetorit nuk munguan as personalitete të ndryshme nga arti dhe sporti.

Si kandidatet për deputete në radhët e Partisë Demokratike të Kosovës ishte edhe sportistja e suksesshme, Geta Beqa.

Por, që numri i votave që ajo mori nuk do të i jap asaj një ulëse në legjislaturën e re të Kuvendit të Kosovës.

Sipas rezultateve të KQZ, Gentiana Beqa – Ahmeti ka marr 2465 vota.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat