Reperi amerikan kafshohet nga gjarpri gjatë xhirimeve të klipit të ri - Bota Sot
Reperi amerikan kafshohet nga gjarpri gjatë xhirimeve të klipit të ri

Mediale Vip

Reperi amerikan kafshohet nga gjarpri gjatë xhirimeve të klipit të ri

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 17:23
Lil Pump

Lil Pump ka mbetur i gjakosur nga një kafshim i gjarpërit.

Lil Pump ka përjetuar një ngjarje të rëndë ditë më parë, reperi ka mbetur i gjakosur nga një kafshim i gjarprit teksa po xhironte klipin e tij të ri, shkruan TMZ.

Amerikani ishte i ulur në shkallë skenike teksa ekipi punues ja dorëzuan gjarprin në dorë, dhe me të kapur atë vjen kafshimi nga gjarpri.

Por lëndimet ishin të vogla dhe Lil shpëtoi mirë nga ky kafshim të cilin mund ta gjeni në videon e më poshtme.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat