Arnold Schwarzenegger nuk vozit një veturë të zakonshme - Bota Sot
Arnold Schwarzenegger nuk vozit një veturë të zakonshme

Mediale Vip

Arnold Schwarzenegger nuk vozit një veturë të zakonshme

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 12:46
Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger vozit një veturë të ngjashme me tanket.

Arnold Schwarzenegger drejton veturë të ngjashme me tanke, shkruan Page Six.

Aktori i njohur bëri të gjithë të besonin se vetura e tij ishte si një tank ushtarak, teksa u fotografua duke u afruar tek  Brentwood Country Mart.

Ylli 72-vjeçar i “Terminatorit” ishte parë teksa po afrohej tek automjeti i tij, vlera e të cilit është nga 18.000 dollarë deri në 70.000 dollarë, varësisht nga modeli.

Schwarzenegger është i njohur për koleksionin e veturave, përfshirë “Hummer”, “M47 Patton Tank”, “Mercedes-Benz Unimog” dhe një “Dodge M37”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat