Arilena nuk e ka problem, ekspozon linjat në top formë - Bota Sot
Arilena nuk e ka problem, ekspozon linjat në top formë

Mediale Vip

Arilena nuk e ka problem, ekspozon linjat në top formë

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 23:12
Arilena Ara

Këngëtarja Arilena Ara, edhe pse e re në moshë, ka arritur të rrëmbej vëmendjen e fansave me talentin e saj për muzikën.

Me këngët e saj ajo ka arritur të bëj për vete një numër të madh të fansave.

Përtej muzikës, ajo është një femër mjaft atraktive dhe këtë nuk heziton ta shpreh përmes paraqitjeve të saj nëpër rrjetet sociale.

Image

Njejtë ka bërë edhe së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, ku ajo është shfaqur në një formë të mirë, duke ekspozuar format trupore. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat