Fejesa e Ema Stone dhe unaza e mrekullueshme - Bota Sot
Fejesa e Ema Stone dhe unaza e mrekullueshme

Mediale Vip

Fejesa e Ema Stone dhe unaza e mrekullueshme

Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 18:12
Dave McCary, Emma Stone

Urimet shkojnë për Emma Stone, e cila është fejuar me të dashurin e saj që kanë bashkë prej dy vitesh Dave McCary. McCary, i cili është është një shkrues dhe regjisor për shfaqjen e komedisë amerikane Saturday Night Live.

Ata kanë lajmëruar fejesën e tyre me një postim në Instagram. Ema Stone aktore fituese e cmimit Oskar duket shumë bukur pranë të fejuarit të saj gjithë krenari duke treguar unazën e fejesës, të shoqëruar me një zemër emoji.

  31-vjeçarja shihet e qeshur dhe shumë e lumtur ndërsa tregon diamantin e saj të madh në formë ovale me një brez argjendi, i cili gjithashtu është i zbukuruar me gurë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat