Flori ia dorëzoi çmimin Enedës: Jam i vogël para teje - Bota Sot
Flori ia dorëzoi çmimin Enedës: Jam i vogël para teje

Mediale Vip

Flori ia dorëzoi çmimin Enedës: Jam i vogël para teje

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 13:45
Eneda dhe Flori

Flori Mumajesi mbrëmë ia ka dorëzuar trofeun e fitores Eneda Tarifës.

Mbrëmë u mbajt nata finale e “Kënga Magjike 2019”, ku fituese u shpall Eneda Tarifa.

Vendin e dytë e zuri Fifi ndërsa të tretin Anxhela Peristeri, ndërsa si zakonisht atmosfera ishte e këndshme, e ndryshe nga herët e tjera, sivjet “Kënga Magjike” erdhi me mision bamirës për të prekurit nga tërmeti i 26 Nëntorit në Shqipëri.

Ishte Flori Mumajesi ai i cili ia ka dorëzuan trofeun e fitores Enedës pasi vitin e kaluar çmimin kryesor e kishte rrëmbyer ai.

Më pas Flori i ka thënë disa fjalë publikisht për Enedën të cilës i tha se është i vogël para saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat