Vajza e Michael Jackson pozon gjysmë e zhveshur - Bota Sot
Vajza e Michael Jackson pozon gjysmë e zhveshur

Mediale Vip

Vajza e Michael Jackson pozon gjysmë e zhveshur

Më: 15 dhjetor 2019 Në ora: 10:06
Paris Jackson

Paris Jackson ka realizuar një fotosesion të ri.

Paris Jackson, vajza e Michael Jackson i ka realizuar disa fotografi ku shfaqet gjysmë e zhveshut.

Imazhet i ka ndarë nga fotosesioni i saj i fundit dhe duket joshëse në pozat që ka marrë.

Ajo ka zgjedhur ngjyrën e zezë të veshjes së shkurtër e cila e bënte të dukej seksi, ndërkohë që në njërën fotografi Paris shihet duke e mbuluar gjoksin me duar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat