Genta pozon pranë të dashurit, duket joshëse me dekolte të hapur - Bota Sot
Genta pozon pranë të dashurit, duket joshëse me dekolte të hapur

Mediale Vip

Genta pozon pranë të dashurit, duket joshëse me dekolte të hapur

Më: 9 janar 2020 Në ora: 17:50
Genta dhe i dashuri

Genta solli një tjetër imazh pranë partnerit.

Genta Ismajli ka pak kohë që e konfirmoi lidhjen me biznesmenin, Huseyin Usta.

Këngëtarja po e shijon në maksimum lidhjen, ndërsa kohë pas kohe pozon pranë të dashurit.

Së fundi, ajo postoi një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një këmishë të bardhë, të hapur tek pjesa e gjoksit.

Njësoj në të bardhë ishte veshur edhe Usta, ndërsa çifti dukeshin se po kalonin çaste të bukura bashkë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat