Genta Ismajli në Mercedes e “çan” puron, por i bie pishman dhe i fshin fotografitë - Bota Sot
Genta Ismajli në Mercedes e “çan” puron, por i bie pishman dhe i fshin fotografitë

Mediale Vip

Genta Ismajli në Mercedes e “çan” puron, por i bie pishman dhe i fshin fotografitë

Më: 17 janar 2020 Në ora: 13:17
Genta Ismajli

Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është në lidhje me miliarderin turk, e këtë gjë ata nuk po e mbajnë të fshehur.

Genta publikon shumë fotografi me të.

Së fundi, ajo ka ndarë disa fotografi ku shfaqet pranë një makine luksoze të tipit “Mercedes”, por pas disa minutave i bie pishman dhe i fshin.

Image
Genta Ismajli

 

Ajo madje po pi edhe puro.

Tashmë Genta e ka prezantuar të dashurin edhe me familjen e saj.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e tërë familja e Gentës dhe i dashuri i saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat