Festoi ditëlindjen, ja sa vjet mbushi Ilda Bejleri: Faleminderit Zot - Bota Sot
Festoi ditëlindjen, ja sa vjet mbushi Ilda Bejleri: Faleminderit Zot

Mediale Vip

Festoi ditëlindjen, ja sa vjet mbushi Ilda Bejleri: Faleminderit Zot

Më: 20 janar 2020 Në ora: 09:05
Ilda Bejleri

Moderatorja bukuroshe Ilda Bejleri, është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo publikon vazhdimisht foto ose video të ndryshme nga përditshmëria dhe ditën e djeshme përmes një postimi ka treguar se kjo nuk ishte thjesht një e dielë e zakonshme për të por ishte ditëlindja e saj.

Ilda ka publikuar një selfie në profilin e Instagramit krahas së cilës shkruan:

“19 janar, urime për mua. Faleminderit Zot”.

Image

Sa vjeç mbush sot moderatorja?

Ajo ka mbushur 33 vjeç ndonëse ngjan shumë më re dhe mbetet një ndër vajzat më bukuroshe të ekranit.

Ndjekësit, miqtë dhe kolegët nuk kanë hezituar ta urojnë në ditën e saj më të bukur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat