Robert Berishën apo Lorik Canën, kë zgjedh Leonora Poloska - Bota Sot
Robert Berishën apo Lorik Canën, kë zgjedh Leonora Poloska

Mediale Vip

Robert Berishën apo Lorik Canën, kë zgjedh Leonora Poloska

Më: 25 janar 2020 Në ora: 13:21
Leonora Poloska, Lorik Cana dhe Robert Berisha

Leonora Poloska ishte e ftuara e radhës në emisionin Mirage ku këngëtarja u bë pjesë e rubrikës “Kë zgjedh”.

Këngëtarja ishte e detyruar të bënte zgjedhjet e saj për artistë të ndryshëm të estradës.

Leonora Poloska gjithashtu u vu edhe përballë pyetjes se cili është mashkull më seksi mes Robert Berishës dhe Lorik Canës.“Mashkulli me seksi hmm.. te dy janë, por Lorik Cana do kisha thënë unë”, ishte përgjigja e këngëtares.

Sa i përket projekteve muzikore, ai i fundit për këngëtaren është balada e realizuar në tetor të vitit 2019, kënga me titutll “S’ishe ti” e cila u mirëprit nga adhuruesit e muzikës së saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat