Justin Bieber publikon albumin “Changes”, gruaja e tij krenare me të - Bota Sot
Justin Bieber publikon albumin “Changes”, gruaja e tij krenare me të

Mediale Vip

Justin Bieber publikon albumin “Changes”, gruaja e tij krenare me të

Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 09:05
Justin Bieber

Justin Bieber ka publikuar albumin e tij të pestë me titull “Changes”.

Aty ka bashkëpunime me Quavo, Post Malone, Clever, Lil Dicky, Travis Scott, Kehlani dhe Summer Walker.

Albumi ka 17 këngë.

Gruaja e tij, Hailey tha se është e lumtur që njerëzit mund ta dëgjojnë këtë album.

“Jam shumë krenare për ty”, shtoi ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat