Katy Perry dhe Orlando Bloom festojnë një vjetorin e fejesës - Bota Sot
Katy Perry dhe Orlando Bloom festojnë një vjetorin e fejesës

Mediale Vip

Katy Perry dhe Orlando Bloom festojnë një vjetorin e fejesës

Më: 15 shkurt 2020 Në ora: 22:58
Katy Perry dhe Orlando Bloom

Katy Perry dhe Orlando Bloom janë duke festuar!

35-vjecarja e hitit “Witness” dhe aktori 43-vjecar i “Pirates of the Caribbean” po festojnë një vjetorin e fejesës së tyre me miqtë.

Katy përmes një fotografie ne Instagram, e kujtoi ditën kur i tha PO, Orlandos.

Ajo ishte padyshim një ndër ditët më të bukura të saj.

Aty kishte shumë miqë të tyre, dhe ambienti ishte zbukuruar më trëndafila të shumtë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

one year ago I said yes to a life of love and evolution... and definitely never a dull moment 😜

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat