“Sfida 22 vjeçare”, për Xhesika Alba mosha është veç numër - Bota Sot
“Sfida 22 vjeçare”, për Xhesika Alba mosha është veç numër

Mediale Vip

“Sfida 22 vjeçare”, për Xhesika Alba mosha është veç numër

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 09:42
Xhesika Alba

Pamja e mirë e Xhesika Alba është e vështirë të mos duash!

Këtu është një version i moshës 16-vjeçare i yllit të filmit “Valentine’s Day” në një premierë filmi në Los Angeles, Kaliforni përsëri në 1998 (majtas).

Dhe 22 vjet më vonë … Aktorja tani 38-vjeçare u vu re për herë të fundit në formë më të mirë se kurrë në festën e Vanity Fair në Beverly Hills, Kaliforni javën e kaluar (djathtas).

Alba po punon në mënyrë aktive në produkte të reja për markën e saj, The Honest Company, dhe gjithashtu ka qenë e zënë duke punuar në një shfaqje të re, “LA’s Finest”, ku ajo luan përkrah Gabrielle Union .

Shtrohet pyetja: Gjene të mira, apo doktorë të mirë?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat