Modelja e famshme shijon kafen e mëngjesit vetëm në të brendshme - Bota Sot
Modelja e famshme shijon kafen e mëngjesit vetëm në të brendshme

Mediale Vip

Modelja e famshme shijon kafen e mëngjesit vetëm në të brendshme

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 11:10
Daphen Joy

Daphen Joy është një prej femrave më seksi në botë, e këtë gjë e dëshmon në secilën paraqitje.

Ajo solli imazhe të reja për adhuruesit e saj në Instagram duke treguar asetet e saj të përkryera.

33 vjeçarja kësaj radhe pozoj vetëm në të brendshme, teksa shijon kafen e mëngjesit në ballkonin e banesës së saj.

Bukuroshja filipinase dukej tejet seksi dhe impresive, duke ekspozuar linjat perfekte.

Ndryshe, Daphne është nënë e një djali, ndërsa statusi i saj vazhdon të jetë singel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat