Martesë në horizont? Stresi dhe Keisi drejt martesës?

Mediale Vip

Martesë në horizont? Stresi dhe Keisi drejt martesës?

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 17:48
Stresi dhe Keisi

Dyshja duken se kanë lënë pas krizën që kishin.

Keisi dhe Stresi vazhdojnë të jenë në shënjestrën e mediave, dyshja duken se kanë kaluar krizën që kishin, madje pas postimit të fundit të bukuroshes duket se do ketë edhe martesë në horizont.

Keisi aludon me foton e fundit se dasma e anuluar muaj më parë mund të konkretizohet gjatë javëve të ardhshme.

Ajo ka publikuar një fotografi nga një sallon nusërie, dhe si duket ka zgjedhur fustanin e saj.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat