Adelina Tahiri ndihet e sigurt në krahët e bashkëshortit - Bota Sot
Adelina Tahiri ndihet e sigurt në krahët e bashkëshortit

Mediale Vip

Adelina Tahiri ndihet e sigurt në krahët e bashkëshortit

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 19:20
Adelina Tahiri

Serjozha Markov dhe Adelina Tahiri kanë udhëtuar në Zvicër këtë vikend.

Adelina Tahiri këtë ‘Shën Valentin’ ka vendosur të kalojë kohën në malet e bukura të Zvicrrës ku është shoqëruar nga burri i saj milioner.

Këngëtarja së fundmi ka ndarë një imazh në krahët e bashkëshortit Srjozha, ku i ka lënë edhe një mbishkrim mjaft romantik.

“E sigurt dhe e lumtur në krahët e tu”, kështu ka shkruar Adelina Tahiri në postimin e bërë.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Safe and happy in your arms ❤️

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat