Ava Max feston ditëlindjen, kjo është mosha saj - Bota Sot
Ava Max feston ditëlindjen, kjo është mosha saj

Mediale Vip

Ava Max feston ditëlindjen, kjo është mosha saj

Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 00:10
Ava Max

Sot njëra nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare feston ditëlindjen.

Ava Max sot feston ditëlindjen këngëtarja ka mbushur 26 vite jetë për çka ka pranuar urime të shumta nga fansat dhe të afërmit e saj.

Këngëtarja ka ndarë një video si shenjë falënderimi, ku shkruan “Është ditëlindja ime, dhe po e ndjej dashurinë e të gjithëve, jam shumë mirënjohëse për fansat, familjen dhe gjithë njerëzve që më rrethojnë”.

Ndryshe, këngëtarja e cila ende është në fillet e karrierës, suksesin më të madh e ka arritur dy vitet e fundit me këngët e saj ‘So am I’ dhe ‘Sweet but psycho’.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat