Shkurte Fejza viziton qendrën e NASA-s në Teksas - Bota Sot
Shkurte Fejza viziton qendrën e NASA-s në Teksas

Mediale Vip

Shkurte Fejza viziton qendrën e NASA-s në Teksas

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 11:23
Shkurte Fejza

Shkurte Fejza po qëndron në Amerikë.

Shkurte Fejza bashkë me vajzën e saj këto ditë po vizitojnë Amerikën, ndërsa nga atje nuk kanë munguar pamjet.

Dy këngëtaret kanë vizituar qendrën e NASA-s në Teksas dhe ndanë me ndjekësit disa imazhe nga ai vend.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#nasa

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza) on

Për ndryshe, Shkurta dhe Gresa vazhdojnë të jenë aktive me mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat