Mendesi, e gatshme për t’u rikthyer, dëshiron një tjetër rol me Will Smithin

Mediale Vip

Mendesi, e gatshme për t’u rikthyer, dëshiron një tjetër rol me Will Smithin

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 16:12
Eva Mendes, Will Smith

Ajo ka bërë një emër në Hollywood përmes dramave dhe komedive romantike.

Dhe tani nëna e dy fëmijëve, Eva Mendes, dëshiron të marrë një rol të ri në një film për fëmijë.

Por aktorja 45-vjeçare nuk po e kufizon veten në filmat familjarë, duke zbuluar gjithashtu se ajo do të dëshironte të ribashkohej me ish-partnerin e saj në filmin “Hitch” Will Smith për një vazhdim tjetër, 15-vjet pas publikimit të filmit të parë.

Duke folur për ET-në, ajo pranoi se ka vendosur aktrimin në plan të dytë që nga lindja e vajzave të saj Esmeralda, pesë vjeç dhe Amada, tre vjeç, me Ryan Gosling. 

“Aktrimi është diçka që do ta dua gjithmonë. Është ashtu si tani që kam fëmijë, unë jam një lloj ekstremi”, tha Mendesi. 

Roli i saj i fundit në aktrim ishte në “Lost River” të vitit 2014, megjithëse ajo ka qëndruar e zënë në krijimin e një linjeje të modës me NY dhe Company. 

“Ka kaq shumë gjëra që nuk do t’i bëj. Ashtu si unë nuk do të bëj shumicën e filmave që kam bërë në të kaluarën. Shumë gjëra janë jashtë kësaj liste. Unë nuk dua të bëj asgjë shumë të dhunshme. Sigurisht, nuk dua të bëj asgjë seksuale”.

Edhe pse ajo ka përjashtuar filmat me një ton seksual, ajo dëshiron një tjetër film në komedinë e saj romantike të vitit 2005, “Hitch”. 

Meqenëse “Hitch” ka të bëjë me botën e takimeve midis çifteve, ajo mendoi se do të ishte interesante të përcilleshin personazhet në ditën moderne të aplikacioneve për takim. 

Në janar, Smithi u shfaq në këstin e tretë të filmave “Bad Boys”, me “Bad Boys For Life” përballë Martin Lawrencet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat