Kur Alketa Vejsiu ‘lahet’ në publik, e rrethuar nga bora - Bota Sot
Kur Alketa Vejsiu ‘lahet’ në publik, e rrethuar nga bora

Mediale Vip

Kur Alketa Vejsiu ‘lahet’ në publik, e rrethuar nga bora

Nga: H.O. Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 22:01
Alketa Vejsiu

Alketa Vejsiu e ka dëshmuar veten si një nga moderatoret më të bukura në Shqipëri. Paraqitjet e saj janë të veqanta dhe komentohen shumë.

Së fundi ajo duket se ka vendosur të bëj një pushim. Ajo ka shkuar në skijim dhe madje ka shijuar edhe një pishinë me ujë të nxehtë në mes të akullit dhe borës, si shihet në një video që ka publikuar në rrjetet sociale./Bota sot

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat