Dua Lipa edhe njëherë merr vëmendjen, me këtë paraqitje - Bota Sot
Dua Lipa edhe njëherë merr vëmendjen, me këtë paraqitje

Mediale Vip

Dua Lipa edhe njëherë merr vëmendjen, me këtë paraqitje

Më: 24 mars 2020 Në ora: 19:31
Dua Lipa

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, njihet për talentin e saj në muzikë.

Me projektet e saj muzikore ajo ka marrë vëmendje të madhe nga publiku në mbarë botën, duke bërë për vete miliona fansa.

Së fundmi ajo ka në llogarinë e saj në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 40 milionë ndjekës, ka publikuar një fotografi ku ka ekspozuar linjat e saj trupore dhe bukurinë që e karakterizon.

Ajo edhe njëherë ka marrë gjithë vëmendjen e fansave duke marrë qindra mijëra pëlqime në pak minuta. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat