Ava Max pëlqen hitin e kësaj këngëtareje të njohur shqiptare - Bota Sot
Ava Max pëlqen hitin e kësaj këngëtareje të njohur shqiptare

Mediale Vip

Ava Max pëlqen hitin e kësaj këngëtareje të njohur shqiptare

Më: 28 prill 2020 Në ora: 14:16
Ava Max

Ava Max nuk i harron rrënjët nga vjen.

Ava Max është një prej këngëtareve me prejardhje shqiptare, e cila gëzon famë ndërkombëtare.

Këngëtarja, së fundi me anë të një postimi, tregoi se po dëgjon hitin “Bon Bon” nga Era Istrefi.

Në mbishkrimin që ia la videos, ajo shfaqi edhe flamurin kombëtar shqiptar, duke u shprehur krenare me të.

Për ndryshe, kënga “Bon Bon” nga Era Istrefi, numëron mbi 742 milion klikime në kanalin YouTube.

Kujtojmë se “Kings and Queens” dhe “Salt” janë dy projektet e fundit muzikore nga Ava Max.
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat