Ja kushti që duhet të plotësojnë këngëtaret për të bërë një bashkëpunim me Gent Fatalin - Bota Sot
Ja kushti që duhet të plotësojnë këngëtaret për të bërë një bashkëpunim me Gent Fatalin

Mediale Vip

Ja kushti që duhet të plotësojnë këngëtaret për të bërë një bashkëpunim me Gent Fatalin

Më: 22 maj 2020 Në ora: 06:08
Gent Fatali dhe Rozafa

“Me çdo këngëtare që është artiste”, ky është kushti që reperi Gent Fatali, ka për bashkëpunëtoret e tij në muzikë. Megjithatë,  në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, reperi tha se ka dy të preferuara dhe që shumë shpejt mund të presim një bashkëpunim prej tyre, ato janë këngëtaret Dafina Zeqiri dhe Dhurata Dora.

“Me çdo këngëtare që është dhe artiste, do të më pëlqente të bëja këngë. Më saktë me këngëtare që është dhe artiste dhe merret me krijimin e këngës. E kisha bë një bashkëpunim me me Dafinën, Dhuratën”, tha reperi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat