‘Po ta boj hallall’- këngë e re nga Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi - Bota Sot
‘Po ta boj hallall’- këngë e re nga Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi

Mediale Vip

‘Po ta boj hallall’- këngë e re nga Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi

Më: 23 maj 2020 Në ora: 17:08
Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi

Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi janë dy këngëtarët shumë të pëlqyer të muzikës popullore.

Ata së fundi kanë publikuar këngën e re të quajtu ‘Po ta boj hallall’.

E kjo këngë duket se është mirëpritu nga fansat e tyre.

Kjo këngë është i pari duet për Egjin dhe Afrim Muqiqin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat