Dafina dhe ish-i dashuri i saj Dj.Geek u bënë mbrëmë bashkë në këtë vend - Bota Sot
Dafina dhe ish-i dashuri i saj Dj.Geek u bënë mbrëmë bashkë në këtë vend

Mediale Vip

Dafina dhe ish-i dashuri i saj Dj.Geek u bënë mbrëmë bashkë në këtë vend

Më: 28 maj 2020 Në ora: 12:54
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri dhe ish-i dashuri i saj nuk i kanë ndarë krejtësisht rrugët.

Dafina Zeqirit nuk po i shkojnë mirë lidhjet e dashurisë, mirëpo njësoj nuk po ndodh edhe me projektet muzikore.

Këngëtarja po ka sukses me muzikë dhe po punon pa ndalë për realizimin e projekteve të reja muzikore.

Në këtë rrugëtim po e shoqëron dhe ish-i dashuri i saj Dj. Geek me të cilin ka bashkëpunuar para, gjatë dhe tani pas përfundimit të lidhjes së dashurisë.

Kështu na la të paktën të kuptohet vetë ajo me një postim në Instagram. Me këtë Instastory Dafina ka treguar se mbrëmë ka punuar në studio dhe në mesin e shumë bashkëpunëtorëve është shoqëruar edhe nga Dj. Geek të cilin e ka etiketuar pranë postimit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat