Sabriu për Sinanin: Të kam në gjak, o artist i shqiptarisë - Bota Sot
Sabriu për Sinanin: Të kam në gjak, o artist i shqiptarisë

Mediale Vip

Sabriu për Sinanin: Të kam në gjak, o artist i shqiptarisë

Më: 5 qershor 2020 Në ora: 23:42
Sinan Vllasaliu dhe Sabri Fejzullahu

Sinan Vllasaliu sonte ka argëtuar qytetarët përmes një koncerti “live”.

Artisti i mirënjohur këndoj hitet e tij më të njohura, ndërsa ky koncert u komentua shumë edhe nga artistët e tjerë dhe kolegët e tij.

Ishte Sabri Fejzullahu ai që në një postim në rrjetet sociale, tregoi se e ka ndjekur nga ekrani këtë performancë të Sinanit, madje pati edhe një koment.

“Të kam në gjak o Sinani jem, o artist i shqiptarisë, ka shkruar Sabriu në mbishkrimin e postimit.

Ndërkohë, rikujtojmë që Sabriu mbajti një koncert “live” nga stadium i zbrazët “Fadil Vokrri” gjatë kohës së pandemisë Covid-19.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Te kam ne gjakë o Sinani jem o Artist i Shiptarisë. @sinanvllasaliu @vllasaliut

A post shared by Sabri Fejzullahu (@sabrifejzullahu_official) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat