Bim Bimma ironizon me postimin e bërë, ilustron kryeministrin Avdullah Hoti duke u dirigjuar nga Isa Mustafa - Bota Sot
Bim Bimma ironizon me postimin e bërë, ilustron kryeministrin Avdullah Hoti duke u dirigjuar nga Isa Mustafa

Mediale Vip

Bim Bimma ironizon me postimin e bërë, ilustron kryeministrin Avdullah Hoti duke u dirigjuar nga Isa Mustafa

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 23:19
Bim Bimma

Reperi e ka bërë të ditur tashmë se është kundër kësaj kaste politike.

Bim Bimma me anë të disa postimeve që ka bërë muajt e fundit bën të qartë se është në përkrahje të Lëvizjes Vetëvendosje.

Dhe reperi nuk ka nguruar që të thumboj partitë kundërshtare gjatë kësaj kohe, ai ka ironizuar me një postim kryetarin e LDK-së Isa Mustafa, dhe kryeministrin Avdullah Hotin.

Reperi ka publikuar një ilustrim ku shohim kryeministrin Hoti si një ‘kukull’ e drejtuar nga Isa Mustafa i cili po ashtu dirigjohet nga një gjarpër. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat