Morena nuk e lë askënd indiferent me videon e publikuar - Bota Sot
Morena nuk e lë askënd indiferent me videon e publikuar

Mediale Vip

Morena nuk e lë askënd indiferent me videon e publikuar

Më: 21 qershor 2020 Në ora: 23:54
Morena Taraku

Ndërkohë që ndodhemi në sezonin e ditëve të nxehta, gjithnjë e më shumë po i shohim bukuroshet e skenës sonë teksa shpërndajnë imazhe që tregojnë bukurinë e tyre.

Kur është fjala për format trupore, Morena Taraku renditet në vendet e para të listës së femrave atraktive.

Modelja e shndërruar në këngëtare numëron mbi një milion ndjekës në Instagram, ku publikon fotografi dhe video nga jeta e saj luksoze, ndërsa rëndom dukja është në plan të parë.

Gjatë fundjavës, Morena e ka publikuar një video në rrjetet sociale, nga e cila askush nuk mund të jetë indiferent.

Bukuroshja shfaqet duke dalë nga pishina me bikini që tregojnë figurën e saj atraktive, ndërsa në plan të parë është gjoksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌴🐚

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat