​Vdes regjisori i famshëm, pretendoi se kishte fjetur me 20.000 gra - Bota Sot
​Vdes regjisori i famshëm, pretendoi se kishte fjetur me 20.000 gra

Mediale Vip

​Vdes regjisori i famshëm, pretendoi se kishte fjetur me 20.000 gra

Më: 23 qershor 2020 Në ora: 12:49
Schumacher

Agjentët e Schumacher thonë se regjisori i famshëm ka vuajtur nga kanceri vitin e fundit.

Një stilist i kostumeve që u bë regjisor, Schumacher ishte një nga emrat më të mëdhenj të regjisë gjatë viteve ‘80 dhe ‘90, dhe ai kishte një sy për aktorët e rinj të talentuar, kështu që ai zbuloi Rob Lowe, Kiefer Sutherland dhe Colin Farrell.

Ai mbeti më i njohur për arritjet e ‘St. Elmo's Fire’, ‘Lost Boys’ dhe filmat ‘Batman Forever’ dhe ‘Batman and Robin’.

Përveç kësaj, ai do të mbetet i famshëm për dramën e krimit ‘Koha për të vrarë’ dhe trilerin ‘Falling Down’ me Michael Douglas në rolin e titullit. Herën e fundit që ai drejtoi ishin disa episode të serialit "Shtëpia e Kartave" prodhuar nga HBO.

Deklarata e tij për numrin e partnerëve që ai kishte gjatë jetës së tij është gjithashtu e famshme.

Në një nga intervistat e fundit që dha vitin e kaluar, Schumacher foli hapur për numrin e grave me të cilat kishte fjetur.

"Është një numër dyshifror në mijëra, por nuk është aq i pazakontë", dhe kur u pyet nga gazetarët nëse ai numër është afër 2-3 mijë, ai shtoi:

"Nuk është një numër dyshifror, por një numër një shifror", dhe më pas ai shpjegoi se bëhej fjalë për 10 deri në 20 mijë partnerë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat