Besnik Krapi nuk do asesi që Jonidën ta kapë ‘mësyshi’ - Bota Sot
Besnik Krapi nuk do asesi që Jonidën ta kapë ‘mësyshi’

Mediale Vip

Besnik Krapi nuk do asesi që Jonidën ta kapë ‘mësyshi’

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 11:36
Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi

Dyshja sapo janë bërë prind të një vogëlushe emrin Emi.

E në anën tjetër, Jonida po përflitet gjithandej për format e saj trupore menjëherë 1 javë pas lindje.

Mund ta shihni në postimin e saj më poshtë.

Image

E gjithë kjo ka shtyrë Besnikun që të marrë masa, në mënyrë që gruan e tij mos ta kapë mësyshi.

Në një postim në llogrinë e tij në Instagram, ai postoi një foto të Jonidës ku në vend të vathëve ajo ka varur thelb hudre.

“Ja qita ni huder n’vend t’vothit se ma myti msyshi! Syni keq, F Y qetash!!!”, ka shkruar ai.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat