Morena Taraku nuk lë vend për imagjinatë, shfaqet e zhveshur nga pushimet - Bota Sot
Morena Taraku nuk lë vend për imagjinatë, shfaqet e zhveshur nga pushimet

Mediale Vip

Morena Taraku nuk lë vend për imagjinatë, shfaqet e zhveshur nga pushimet

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 22:16
Morena Taraku

Modelja dhe njëherësh këngëtarja e njohur, Morena Taraku, njihet për pozat e saj provokuese në rrjete sociale.

Një gjë e tillë ka bërë që ajo të grumbullojë me mijëra fansa, të cilët mbështesin në pothuajse secilin hap të jetës.

Sikurse edhe shumica e artistëve shqiptar, edhe bukuroshja brune ka vendosur që të filloj pushimet në një vend luksoz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#sunnyday 🌞

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka publikuar një video në të cilët shihet e zhveshur, teksa ka vënë në pah pjesën e pasme.

E shtrirë në një karrige, Morena ka të veshur rroba banje vetëm në pjesën e poshtme, ndërsa dorë mbante një pije.

Një postim i tillë ka ngjallur reagime të shumta nga 1 milion ndjekësit e saj, duke komentuar pozitivisht pozat e marra.

Po ashtu, së fundmi ajo paralajmëruar edhe këngën e re, që do të jetë në bashkëpunim me reperin Stresi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat