Vjen dueti nga Kole Oroshi dhe Dori, ritëm dhe hit veror - Bota Sot
Vjen dueti nga Kole Oroshi dhe Dori, ritëm dhe hit veror

Mediale Vip

Vjen dueti nga Kole Oroshi dhe Dori, ritëm dhe hit veror

Nga: Maksim Gjokaj Më: 27 qershor 2020 Në ora: 12:29
Kole Oroshi dhe Dori

Ashtu siç ishte dhe folur më parë artisti i njohur Kole Oroshi do të vinte me një super projekt e këtë herë në duet me këngëtarin Dori.

Kënga që quhet " Gënjeshtare" është mjaft e bukur dhe plot ritëm, e destinuar për të qenë një hit veror punuar nga Marenglen Boja me tekst nga Endrit Mumajesi e videoklipi punuar në jugun e bukur të Shqipërisë nga Max Production./B.S

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat