Majlinda lajmërohet nga pushimet, ‘ngrit’ temperaturat me këtë pamje - Bota Sot
Majlinda lajmërohet nga pushimet, ‘ngrit’ temperaturat me këtë pamje

Mediale Vip

Majlinda lajmërohet nga pushimet, ‘ngrit’ temperaturat me këtë pamje

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 15:45
Majlinda Zeka

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga pushimet dhe po duket shumë e ‘zjarrtë’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat