Jonida Vokshi publikon fotografi të vajzës: Frymoj për ty - Bota Sot
Jonida Vokshi publikon fotografi të vajzës: Frymoj për ty

Mediale Vip

Jonida Vokshi publikon fotografi të vajzës: Frymoj për ty

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 18:14
Jonida Vokshi

Aktorja dhe njëherësh prezantuesja e njohur, Jonida Vokshi, para disa ditësh është bërë nënë për herë të parë.

Ajo gjatë vitit të kaluar kishte kurorëzuar dashurinë me aktorin shqiptar, Besnik Krapin, ndërsa tani gëzojnë edhe një vajzë.

Gjatë ardhjes në jetë të fëmijës së tyre, dyshja kanë mbushur rrjetet sociale me fjalë të ëmbla për më të dashurën e tyre.

Së fundmi, edhe Jonida ka ndarë një imazh të vajzës, por pa e zbuluar fytyrën e saj, teksa referon një mesazh tek ajo.

“Frymoj për ty”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat